O nás

„Komplexní služby pro Vás a Vaši firmu na jednom místě."

Společnost BB157, s.r.o. byla založena v roce 2004, přičemž cílem bylo poskytovat poradenské a konzultační služby; společníci se vyměnili, cíl však zůstal stejný.

Současnou podobu společnost získala pod vedením Sáši Navrátilové, jednatelky společnosti. Sáša vystudovala práva, svoji orientaci v podnikatelském prostředí získala nejen dlouholetou praxí, ale i studiem MBA na Nottingham Trent University a LL.M. na Vysoké škole Jagiellońské v Toruni. Administrativní a technickou podporu má ve společnosti na starosti Ing. Jiří Navrátil. Společnost má i řadu externích spolupracovníků.

Společnost sídlí ve vlastních prostorách v Brně – Řečkovicích – líbí se nám a zcela určitě si je oblíbíte i Vy. Parkování je stále bez větších časových ztrát, což naši klienti oceňují.

Jsme tu pro Vás
JUDr. Sáša Navrátilová, MBA, LL.M.

JUDr. Sáša Navrátilová, MBA, LL.M.

jednatelka společnosti

Sáša vystudovala práva, svoji orientaci v podnikatelském prostředí získala nejen dlouholetou praxí, ale i studiem MBA na Nottingham Trent University. Studiem LL.M. na Vysoké škole Jagiellońské v Toruni utvrdila své znalosti v oblasti práva.
Ing. Jiří Navrátil

Ing. Jiří Navrátil

administrativní a technická podpora

Jiří v současné době studuje doktorandské studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. S naší společností spolupracuje dlouhodobě.