O nás

„Komplexní servis pro Vaši firmu na jednom místě."

Společnost BB157, s.r.o. kterou vám představujeme, byla založena v roce 2004, přičemž cílem bylo poskytovat poradenské a konzultační služby; společníci se vyměnili, cíl však zůstal stejný.

Současnou podobu společnost získala pod vedením Sáši Navrátilové, jednatelky společnosti a Lucie Ferencové, prokuristky společnosti; Sáša vystudovala práva a svoji orientaci v podnikatelském prostředí získala nejen praxí, ale i studiem MBA na B.I.B.S v Brně; Lucie vystudovala ekonomii, přičemž své zkušenosti dlouhodobě uplatňuje a prohlubuje v praxi.

Kromě Sáši a Lucie má společnost řadu externích spolupracovníků a máme samozřejmě i další podporu uvnitř naší společnosti. Administrativní a technickou podporu nám poskytuje Jiří Navrátil, ml.

Naše společnost sídlí ve vlastních prostorách, které se nám líbí a určitě i vy si je oblíbíte. V naší části Brna je zaparkování bez větších časových ztrát ještě stále samozřejmostí

Jsme tu pro Vás

JUDr. Sáša Navrátilová, MBA

JUDr. Sáša Navrátilová, MBA

jednatelka společnosti

Sáša vystudovala práva a svoji orientaci v podnikatelském prostředí získala nejen praxí, ale i studiem MBA na B.I.B.S v Brně.

Ing. Jiří Navrátil, ml.

Ing. Jiří Navrátil, ml.

administrativní a technická podpora

Jiří v současné době studuje doktorské studium na Mendelově univerzitě v Brně. Kromě toho dlouhodobě spolupracuje s naší společností.

Ing. Lucie Ferencová

Ing. Lucie Ferencová

prokuristka společnosti

Lucie vystudovala ekonomii, přičemž své zkušenosti dlouhodobě uplatňuje a prohlubuje v praxi.